sobota, 1 stycznia 2011

FLAIRTENDER – poznaj triki barmańskie

Zapewniamy dobrą zabawę i profesjonalną obsługę gości na Twojej imprezie. Wyjątkowe i fascynujące show, podczas którego barman zaskakuje skomplikowanymi podrzutami dostępnymi za barem akcesoriami.

Wykonane przez naszych barmanów, z pomysłem i w rytm muzyki, 
pokazy barmańskie solo, lub w tandemie, które stworzą niepowtarzalną atmosferę na twojej imprezie. Show barmańskie jest zawsze połączone z godzinną obsługą baru, lecz jeśli zechcesz gościć barmanów dłużej na twoim przyjęciu, to także nie jest problemem. Zostaną na nim tak długo, jak zechcesz i będą zabawiać twoich Gości śmiesznymi konkursami. Stosownie do ich potrzeb stworzą też pyszne i kolorowe koktajle, których smak na długo zapamięta twoje podniebienie. Pokaz barmański jest pełen ewolucji, podbić i podrzutów butelkami, albo innymi akcesoriami dostępnymi za barem. Stwórz warunki na pokaz barmanów i gość ich tam, gdzie się bawisz. Zapewnij uczestnikom imprezy rozrywkę na poziomie!

Flairtender oferuje profesjonalne usługi barmańskie połączone z ciekawą i niebanalną prezentacją barmańskich umiejętności. Pokaz flair trwa 8 minut. W tym czasie barman prezentuje  sztukę podrzucania, obracania butelkami i shakerami. Widowisko odbywa się w rytmie muzyki, którą wcześniej wybieramy wspólnie z organizatorem. Żeby dostarczyć uczestnikom emocji, do show włączamy także elementy pirotechniki.
Zafascynowani pokazem goście będą chcieli jeszcze więcej... Nic trudnego! Specjalnie dla nich mamy przygotowane śmieszne konkursy, które nie jednego wprowadzą w dobry nastrój a na sali rozlegną się salwy śmiechu! Nie tylko ich rozbawimy, ale nauczymy także podstaw podrzucania butelkami na krótkim kursie flair. Zaskoczony?! My nie! Dla nas najważniejsze jest zaskoczenie na twarzach uczestników!
http://www.flairtender.pl/ - mieszaj z głową

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz